GRANITAS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
GRANITAS, UAB

GRANITAS, UAB

Blloqe betoni, Blloqe ndërtimi, Dekoratë stone, Energjia dhe burimet natyrore, Fiksim +14

Elektrėnų g. 16
LT-51205, Kaunas, Lituani
+370 37350 304
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 132084071
Kodi vat: 320840716
Ss code siguruesi: 435421
Ore pune
I-V 7:00-15:00

- GRANITAS, UAB

Link të Karte biznesi

Certifikata


Gazelė 2015
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.granitas.lt

Emri site: UAB "GRANITAS" | | Granito, dolomito skalda, betono ir akmens gaminiai

Faqja e internetit përshkrimi: UAB "Granitas" gamina ir parduoda plautą aukštos kokybės granito skaldą, prekiauja dolomito skalda, puikiais natūralaus akmens ir betono gaminiais.

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 2

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
V. Jodko individuali veikla
Č. Aimunto įmonė
ALFA IR OMEGA, UAB
SKONGALIS, UAB
S. Pakarklio įmonė
VEJUVA, UAB
SCHOMBURG BALTIC, UAB
MIMETA, UAB
PREFABETA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi GRANITAS, UAB Karte biznesi